Coaching w pracy menedżera, WARSZAWA

Data szkolenia o nazwie: Coaching w pracy menedżera, ma przewidziany start w dniu 2013-02-25, zaś koniec 2013-02-26. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Coachingowe, w przedsiębiorstwie, w biznesie, menedżerski.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1466.78.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według firmy 25%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching w pracy menedżera, przypisanego do kategorii – Coachingowe, w przedsiębiorstwie, w biznesie, menedżerski – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Coaching w pracy menedżera.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *