Rekrutacja i selekcja, WARSZAWA

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Biznes Edukator sp. z o.o. pt.: Rekrutacja i selekcja. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-04-09 oraz zakończy się 2013-04-10.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, kompetencje biznesowe, inne, HR, rekrutacja, kierownicze, procesy biznesowe.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy lub samego jej zdobycia.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1466.78 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 25%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Rekrutacja i selekcja, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, kompetencje biznesowe, inne, HR, rekrutacja, kierownicze, procesy biznesowe – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Rekrutacja i selekcja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *