Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, Zakopane

Szkolenie o nazwie Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-11.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, negocjacje, menedżerskie, techniki sprzedaży. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował hotel***.Położenie jest w ofercie określone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1494.45 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 10%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, negocjacje, menedżerskie, techniki sprzedaży – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *