Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, Zakopane

Szkolenie o nazwie Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-11.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, negocjacje, menedżerskie, techniki sprzedaży. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował hotel***.Położenie jest w ofercie określone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1494.45 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 10%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, negocjacje, menedżerskie, techniki sprzedaży – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *