Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, Warszawa

Data szkolenia o nazwie: Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-21 i potrwa ono do 2013-01-22. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, negocjacje, menedżerskie, techniki sprzedaży.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1577.48 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, negocjacje, menedżerskie, techniki sprzedaży – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *