Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, Warszawa

Szkolenie pt. Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany początek w dniu 2013-02-25 oraz zakończy się 2013-02-26.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, dystrybucja, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1694.33 PLN.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, dystrybucja, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Negocjacje zakupowe z elementami perswazji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *