Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, Katowice

Prezentujemy kolejne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. pt.: Negocjacje zakupowe z elementami perswazji. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2013-01-24, zaś koniec 2013-01-25.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, dystrybucja, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1694.33 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, dystrybucja, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Negocjacje zakupowe z elementami perswazji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *