Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, Katowice

Prezentujemy kolejne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. pt.: Negocjacje zakupowe z elementami perswazji. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2013-01-24, zaś koniec 2013-01-25.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, dystrybucja, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1694.33 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, dystrybucja, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Negocjacje zakupowe z elementami perswazji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *