Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, Warszawa

Chcemy Państwu zaprezentować Negocjacje zakupowe z elementami perswazji. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-12-06, zaś koniec 2012-12-07. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, dystrybucja, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu miejsce zostały wyszczególnione jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1694.33.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według firmy 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, dystrybucja, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Negocjacje zakupowe z elementami perswazji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *