Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, Warszawa

Chcemy Państwu zaprezentować Negocjacje zakupowe z elementami perswazji. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-12-06, zaś koniec 2012-12-07. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, dystrybucja, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu miejsce zostały wyszczególnione jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1694.33.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według firmy 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, dystrybucja, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Negocjacje zakupowe z elementami perswazji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *