Negocjacje kupieckie, Kraków

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Negocjacje kupieckie, ma przewidziany początek w dniu 2013-07-01, zaś koniec 2013-07-02. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Logistyka, asertywność, efektywna komunikacja, zarządzanie, dystrybucja, inne , podejmowanie decyzji.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział hotel***.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy albo też samego jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1507.37 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje kupieckie, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Logistyka, asertywność, efektywna komunikacja, zarządzanie, dystrybucja, inne , podejmowanie decyzji – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Negocjacje kupieckie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *