Negocjacje kupieckie, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Negocjacje kupieckie, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany początek w dniu 2013-06-17, zaś koniec 2013-06-18.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Logistyka, asertywność, efektywna komunikacja, zarządzanie, dystrybucja, inne , podejmowanie decyzji.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Ibis Warszawa Centrum.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1507.37 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje kupieckie, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Logistyka, asertywność, efektywna komunikacja, zarządzanie, dystrybucja, inne , podejmowanie decyzji – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Negocjacje kupieckie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *