Negocjacje kupieckie, Wrocław

Chcemy Państwu przedstawić Negocjacje kupieckie. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-05-23 oraz zakończy się 2013-05-24. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Logistyka, asertywność, efektywna komunikacja, zarządzanie, dystrybucja, inne , podejmowanie decyzji.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1507.37.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według firmy 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje kupieckie, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Logistyka, asertywność, efektywna komunikacja, zarządzanie, dystrybucja, inne , podejmowanie decyzji – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Negocjacje kupieckie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *