INCOTERMS 2010, Warszawa

Chcemy zaprezentować INCOTERMS 2010. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2013-02-22. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, inne .

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 848.70.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu INCOTERMS 2010, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: INCOTERMS 2010.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *