Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie, Kraków

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-05-20 oraz zakończy się 2013-05-22.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, kierownicze, inne.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel*** Poleski . Dla tego obiektu położenie zostały zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1829.26 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według prowadzących 12%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, kierownicze, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *