Psychologia marketingu i zachowań konsumenckich, Warszawa

Pragniemy zaoferować Psychologia marketingu i zachowań konsumenckich. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2012-10-16 oraz zakończy się 2012-10-17. Organizatorem jest firma Akademia Marketingu ATRIUM, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, reklama, techniki sprzedaży, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Atrium Centrum. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1955.70.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu bądź jej uzyskania.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Psychologia marketingu i zachowań konsumenckich, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, reklama, techniki sprzedaży, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą – zachęca Akademia Marketingu ATRIUM posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Psychologia marketingu i zachowań konsumenckich.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *