Programy lojalnościowe – tworzenie i wdrażanie, Warszawa

Oferujemy nowe szkolenie firmy Akademia Marketingu ATRIUM o nazwie: Programy lojalnościowe – tworzenie i wdrażanie. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-20.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, reklama, obsługa klienta, handlowe, techniki sprzedaży, marketing/reklama. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Atrium Centrum. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 971.70 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Programy lojalnościowe – tworzenie i wdrażanie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, reklama, obsługa klienta, handlowe, techniki sprzedaży, marketing/reklama – zaprasza Akademia Marketingu ATRIUM mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Programy lojalnościowe – tworzenie i wdrażanie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *