Kreatywność w reklamie i marketingu, Warszawa

Chcemy Państwu przedstawić Kreatywność w reklamie i marketingu. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2012-12-17, zaś koniec 2012-12-18. Organizatorem jest firma Akademia Marketingu ATRIUM, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Marketingowe, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, reklama, sprzedaż.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Atrium Centrum. Dla tego obiektu dane zostały określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1832.70.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kreatywność w reklamie i marketingu, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, reklama, sprzedaż – zaprasza Akademia Marketingu ATRIUM mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Kreatywność w reklamie i marketingu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *