Przygotowanie inwentaryzacji, Warszawa

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Przygotowanie inwentaryzacji, jest planowany w dniu 2013-01-25. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Logistyka, magazynowanie, inne . A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 848.70 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Przygotowanie inwentaryzacji, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, magazynowanie, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Przygotowanie inwentaryzacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *