Kanban – strategiczne zarządzanie, Warszawa

Chcemy przedstawić Kanban – strategiczne zarządzanie. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2013-02-20. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, inne, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyszczególnione jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 848.70 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kanban – strategiczne zarządzanie, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, inne, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Kanban – strategiczne zarządzanie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *