Przygotowanie inwentaryzacji, Katowice

Szkolenie o nazwie Przygotowanie inwentaryzacji, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-10.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka, magazynowanie, inne .

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział hotel***.Położenie jest w ofercie podane jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 848.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Przygotowanie inwentaryzacji, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, magazynowanie, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Przygotowanie inwentaryzacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *