Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-12-07. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, HR, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 789.60 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według prowadzących 6%.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, HR, kierownicze – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *