Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, Poznań

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie MatiConsulting o nazwie: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-22.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, HR, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 789.60.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 6%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, HR, kierownicze – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *