Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, Katowice

Szkolenie zatytułowane Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-11-16.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, HR, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy albo jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 789.60 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 6%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, HR, kierownicze – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *