Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, Katowice

Przebieg szkolenia : Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, jest przewidziany w dniu 2012-12-14. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, HR, kierownicze.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 789.60 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 6%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, HR, kierownicze – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *