Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, Poznań

Termin szkolenia pt.: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, jest planowany w dniu 2012-11-22. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Finansowe, Zawodowe.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 823.20.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 2%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, przypisanego do kategorii – Finansowe, Zawodowe – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *