Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, WARSZAWA

Pragniemy Państwu przedstawić Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-12-07. Organizatorem jest MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 823.20.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według organizatorów 2%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, przypisanego do kategorii – Finansowe, Zawodowe – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *