Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, Katowice

Przebieg szkolenia pt.: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, jest przewidziany w dniu 2012-11-16. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Finansowe, Zawodowe.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 823.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, przypisanego do kategorii – Finansowe, Zawodowe – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *