Program „Płatnik” – warsztaty komputerowe, Wrocław

Chcemy Państwu zaoferować Program „Płatnik” – warsztaty komputerowe. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-11-28 oraz zakończy się 2012-11-29. Organizatorem jest SEKA S.A. Wrocław, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, ubezpieczenia.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia SEKA. Dla tego obiektu szczegóły zostały zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 560.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Program „Płatnik” – warsztaty komputerowe, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, ubezpieczenia – zachęca SEKA S.A. Wrocław posiadająca swą siedzibę w mieście Wrocław.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Program „Płatnik” – warsztaty komputerowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *