PRAWO PRACY 2012 – BIEŻĄCE ZMIANY I PRAKTYKA, Wrocław

Szkolenie o nazwie PRAWO PRACY 2012 – BIEŻĄCE ZMIANY I PRAKTYKA, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej SEKA S.A. Wrocław. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-10-25.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 420.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu PRAWO PRACY 2012 – BIEŻĄCE ZMIANY I PRAKTYKA, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy – zaprasza SEKA S.A. Wrocław z siedzibą w miejscowości Wrocław.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: PRAWO PRACY 2012 – BIEŻĄCE ZMIANY I PRAKTYKA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *