Szkolenie dla pracowników działów Kadr – poziom zaawansowany, Wrocław

Chcemy zaprezentować Szkolenie dla pracowników działów Kadr – poziom zaawansowany. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-11-15 i potrwa ono do 2012-11-16. Organizatorem jest SEKA S.A. Wrocław, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 441.00 PLN.

Obliczona tu cena to promocja typu Last Minute, która obowiązuje do dnia 2012-11-14, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 10%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie dla pracowników działów Kadr – poziom zaawansowany, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne – zaprasza SEKA S.A. Wrocław mająca siedzibę w mieście Wrocław.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Szkolenie dla pracowników działów Kadr – poziom zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *