Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania, Poznań

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy KONSFIN pt.: Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-28.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Topaz.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 418.20 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe – zachęca KONSFIN posiadająca siedzibę w mieście Zielona Góra.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *