Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania, Zielona Góra

Termin szkolenia o nazwie: Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania, jest przewidziany w dniu 2012-12-07. Jesteśmy znani jako KONSFIN i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Hotel Ruben. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Zielona Góra woj. Lubuskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 393.60 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza KONSFIN mająca swą siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *