Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania, Koszalin

Oferujemy nowe szkolenie KONSFIN o nazwie: Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-27.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Koszalin, Hotel Gromada, Al. Zwycięstwa 20-24. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Koszalin woj. Zachodniopomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 418.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza KONSFIN posiadająca siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *