Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania, Koszalin

Oferujemy nowe szkolenie KONSFIN o nazwie: Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-27.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Koszalin, Hotel Gromada, Al. Zwycięstwa 20-24. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Koszalin woj. Zachodniopomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 418.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza KONSFIN posiadająca siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Program Płatnik. Ubezpieczenia Społeczne i zdrowotne – aktualne uregulowania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *