PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, Toruń

Przebieg szkolenia zatytułowanego: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, ma planowany początek w dniu 2012-11-02, zaś koniec 2012-11-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 921.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-09, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU z siedzibą w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *