PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, Lublin

Pragniemy zaoferować PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30. Organizatorem jest ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 921.50.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-10-11.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *