PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, Łódź

Szkolenie zatytułowane PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-02 i potrwa ono do 2012-11-30.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest wymagana fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 921.50 PLN.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-12, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 5%.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *