PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, Bydgoszcz

Szkolenie o nazwie PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2012-11-02 i potrwa ono do 2012-11-30.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 921.50.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-08, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *