PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, Wrocław

Termin szkolenia o nazwie: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, ma planowany początek w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna osobista obecności. Wynika to z użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 921.50.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-10-05.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *