Profesjonalny telemarketing – skuteczna sprzedaż produktów i usług przez telefon – warsztaty., WARSZAWA

Szkolenie pt. Profesjonalny telemarketing – skuteczna sprzedaż produktów i usług przez telefon – warsztaty., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-11-07 i potrwa ono do 2012-11-08.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, obsługa klienta, telemarketing, negocjacje.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1343.78 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny telemarketing – skuteczna sprzedaż produktów i usług przez telefon – warsztaty., przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, obsługa klienta, telemarketing, negocjacje – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Profesjonalny telemarketing – skuteczna sprzedaż produktów i usług przez telefon – warsztaty..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *