Profesjonalny telemarketing – skuteczna sprzedaż produktów i usług przez telefon – warsztaty., WARSZAWA

Przebieg szkolenia pt.: Profesjonalny telemarketing – skuteczna sprzedaż produktów i usług przez telefon – warsztaty., ma planowany początek w dniu 2012-11-07, zaś koniec 2012-11-09. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Firmowe, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, pracownik biurowy, sekretariat, zarządzanie biurem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1343.78 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny telemarketing – skuteczna sprzedaż produktów i usług przez telefon – warsztaty., przypisanego do kategorii – Firmowe, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, pracownik biurowy, sekretariat, zarządzanie biurem – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Profesjonalny telemarketing – skuteczna sprzedaż produktów i usług przez telefon – warsztaty..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *