Profesjonalne Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – warsztaty praktycze., WARSZAWA

Data szkolenia zatytułowanego: Profesjonalne Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – warsztaty praktycze., ma przewidziany start w dniu 2012-11-07, zaś koniec 2012-11-08. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy albo też samego jej uzyskania.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1285.35.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalne Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – warsztaty praktycze., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Profesjonalne Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – warsztaty praktycze..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *