Prawidłowe rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach POKL i POIG – certyfikowane warsztaty, WARSZAWA

Chcemy Państwu przedstawić Prawidłowe rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach POKL i POIG – certyfikowane warsztaty. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-11-07. Organizatorem jest Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Prawne, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, administracyjne, administracji publicznej.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 689.42 PLN.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Prawidłowe rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach POKL i POIG – certyfikowane warsztaty, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, administracyjne, administracji publicznej – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Prawidłowe rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach POKL i POIG – certyfikowane warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *