Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-10-27. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, obsługa klienta, handlowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 465.30 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według organizatorów 6%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, obsługa klienta, handlowe – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *