Marketing w firmie, WARSZAWA

Pragniemy Państwu zaprezentować Marketing w firmie. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-24. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 517.00.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 6%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Marketing w firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Marketing w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *