Marketing w firmie, Poznań

Szkolenie o nazwie Marketing w firmie, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-10-27.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 517.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według firmy 6%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy bądź samego jej uzyskania.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Marketing w firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Marketing w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *