Marketing w firmie, Katowice

Termin szkolenia o nazwie: Marketing w firmie, jest przewidziany w dniu 2012-11-17. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy bądź też jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Katowice województwo Śląskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 517.00 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, jest równy 6%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Marketing w firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Marketing w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *