Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, Poznań

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie MatiConsulting pt.: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-27.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, kobiet, administracja.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 465.30.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według organizatorów 6%.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, kobiet, administracja – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *