Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA, WARSZAWA

Prezentujemy następne szkolenie MatiConsulting pt.: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 485.10 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 2%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *