Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA, WARSZAWA

Prezentujemy następne szkolenie MatiConsulting pt.: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 485.10 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 2%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *