Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA, Katowice

Chcemy Państwu zaoferować Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-12-13. Organizatorem jest MatiConsulting, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyszczególnione jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 485.10 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, to 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *