Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA, Kraków

Chcemy zaoferować Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-12-10. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 485.10.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 2%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta – zachęca MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *