Planowane zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r., Gliwice

Data szkolenia pt.: Planowane zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r., jest planowany w dniu 2012-12-12. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Qubus.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Gliwice woj. Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 430.50 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Planowane zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Planowane zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *