Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA, Poznań

Prezentujemy nowe szkolenie firmy MatiConsulting pt.: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-11.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 485.10 PLN.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 2%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkol. zamknięte do: 11 osób) lub otwarte SPECJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *